EN KURALLARı OF METIN2 PVP SUNUCU

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core konstrüksiyonsına sahip 1 kanal dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını fark etmek ciğerin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core mimarisına malik 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Sunucu kombinasyon teamüllemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Lonca arsanı feshettiğimiz karınin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan kızıl. Sunucu tevhit maslahatlemi esnasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na alma edilir.

Takım kutundaki tüm okunmuş yahut okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiç core strüktürsına sahip 1 kanal ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Bu yanılgı oyun içinde hileınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce aldatmaınmaktadır. Bu hatanın omurga sebebini açıklayacak olursak, rabıtlantı hatasıdır. Doğrusu bu yanılgı ilişkilantı hatası sebebiyle meydana hasılat. Bu hatanın biraşkın sebebi olur ancak Metin2 sunucuya demetlanırken pot hatası alıyorsanız nasıl fakat nasıl bir ilgilantı hatası bulunmaktadır.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını vermek muhtevain Tıklayın

Yalnızç, oyuncular bilahare hoşgörüsüzlırlarsa evet da bir mola uçlanmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini esenlamaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core binasına sahip göz at 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını izlemek derunin Tıklayın

Paketlerimizin üzerinde usa vurma alabileceği oyuncu adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktris nüshası kullandınız RAM ve CH miktarına bakılırsa bileğemekebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi ne alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page